Jesteśmy młodym, prężnie działającym zespołem, który z pasją podchodzi do swojej pracy.

Nasza firma powstała w 2009 roku w Elblągu. W chwili obecnej świadczymy usługi w dziesięciu miastach w Polsce, również dzięki rozwijającej się sieci franczyzowej.

Stale bierzemy udział w szkoleniach, doskonaląc nasze umiejętności oraz uaktualniając wiedzę. Zdobyte doświadczenie pozwala nam obsługiwać klientów
zawsze na najwyższym poziomie.

Zajmujemy się jubilerstwem, udzielaniem pożyczek lombardowych oraz skupem rzeczy, które posiadają wartość finansową. Na miejscu dokonujemy szybkiej i rzetelnej wyceny. Od początku działalności niezmiennie naszym celem jest zadowolenie klienta, dlatego koncentrujemy się na dostarczaniu wysokiej jakości produktów i usług. Nieustannie poszerzamy nasz asortyment o towary nowe i używane. Sprzedaż w naszych sklepach odbywa się na bardzo atrakcyjnych warunkach. Staramy  się zmienić rozumienie słowa „Lombard”. Jesteśmy po to, by pomagać, dlatego oferujemy kompleksową usługę i podchodzimy indywidualnie do klienta. Rozumiemy tych, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji materialnej i oferujemy pożyczki pod zastaw, zapewniając pełną dyskrecję. Nasza pomoc nie kończy się tylko na obsłudze klienta. Udzielamy wsparcia finansowego różnym organizacjom charytatywnym oraz instytucjom kulturalnym i sportowym. Dzięki sieci współpracowników i kontrahentów jesteśmy w stanie  zrealizować niemal każde zamówienie. W trosce o bezpieczeństwo naszych klientów, wszystkie nasze placówki wyposażone są w monitoring i nowoczesne systemy alarmowe.

Naszym celem jest rozwój i dbałość o jak najwyższą jakość usług.

Sukcesywnie uruchamiamy nowe kanały sprzedaży, od sprzedaży stacjonarnej, aż po wszystkie możliwe drogi sprzedaży on-line.

Swoim klientom oferujemy różne metody płatności, oraz pakiety usług dodatkowych.

Dlaczego my?